Ciąża przez bieliznę?

Witam, mam pytanie. Pewnego razu uprawialiśmy z chłopakiem petting. W tym czasie miałam dni płodne. Ja byłam bez bielizny, natomiast mój partner miał na sobie tylko bieliznę. W związku z tym mam pytanie, czy jest możliwe jest, że jestem w ciąży, jeśli partner nie kontrolował wytrysku. Tylko przypominam, że był w bieliznie. Do tego wszystkiego powinnam dzisiaj dostać miesiączki i nic. Zadaję takie pytanie, ponieważ bardzo dużo jest podobnych informacji na różnych forach, ale nie wiem, czy to prawda i proszę o odpowiedź specjalisty. Dziękuję.

KOBIETA ponad rok temu

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!

Nie rozumiem do końca, co ma Pani na myśli, mówiąc "partner nie kontrolował wytrysku". Wydaje mi się jednak, że cokolwiek to znaczy, to do zapłodnienia dojść nie mogło, skoro był w bieliźnie.

Pozdrawiam!