Ciąża umiejscowiona w szyjce macicy

własnie wróciłam od ginekologa to 5 tydzień ciąży ale umiejscowiony w szyjce macicy,lekarz kazał przyjsc za tydzień nic mi nie wyjasnił, czy mam szanse aby zarode przesunoł sie do macicy, nie dał mi zadnych lekow
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Niestety ale nie ma możliwości aby już zagnieżdżony zarodek ''przeniósł się'' w inne miejsce macicy. Obecna sytuacja nie rokuje dobrze dla powodzenia tej ciąży ponieważ lokalizacja w jakiej zaimplantował się zarodek jest nieodpowiednia. Lekarz najprawdopodobniej niewypisując leków przyjął pozycję wyczekującą zgodną zresztą z wytycznymi postępowania w takich przypadkach.