Ciemne, brązowe plamki podobne do znamion

witam serdecznie. na moim brzuchu na dole ok 4 mies. temu pojawily się ciemne, brazowe plamki podobne do znamion. nie swedzialo, było plaskie. poltora mies. temu na udzie przy linii majtek i blisko pachy pojawila się rozlana sucha,czerwona plama ok 3na3cm. a od jakiś 2 tyg zaczelo przybywać tych kropek na całym brzuchu i pare na rekach. nie mam zadnych objawow typu goraczka, tylko swedza.pzremywam rumiankiem nawilzam clotrimazolum przemywam nizoralem i pije wapno. co to może być ?

Małgorzata Panek

Zmiany powinien obejrzeć lekarz. Proszę udać się do lekarza rodzinnego, a on pokieruje dalszą diagnostyką.
Pozdrawiam