Ciemne plamy pod włosami łonowymi

Witam! Niedawno pojawiły sie na moim ciele dwie plamy, a dokłądniej pod włosami łonowymi, są one ciemniejsze niż skóra w tym w miejscu. Zauważyłem je po goleniu w tych okolicach. Prosiłbym o pomoc. Czym to może być spowodowane?. Rożnica nie jest wielka

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Wspomniane zmian najprawdopodobniej mają etiologię grzybiczą. Warto zastosować odpowiednie leczenie - najczęściej wystarcza miejscowe np PIMAFUCORT.