Ciemniejsza pierś, zgrubienie obok sutka i wydzielina u 25-latki

Witam. Mam 25 lat. Na ogół widać, że jestem zdrowa i nic mi nie dolega. Od jakiegoś czasu mam inną pierś. Nie jest znacznie powiększona, tylko jest wyraźnie inna od prawej. Stała się bardziej ciemniejsza, tak jak u kobiet w ciąży. Obok sutka jest niewielkie zgrubienie, czasem lekko różowe. Wydziela się z tego miejsca żółta wydzielina. Na pierwszy rzut oka jest przeźroczysta. Czasem występuje świąd, gdy jest podrażniona. Nie rodziłam jeszcze dzieci. Nie wiem co mam robić.

Mikołaj Cyganok

Witam! Sugeruję, aby udać się do ginekologa. Powinien on odpowiednio pokierować diagnostyką, a w razie wątpliwości skierować do poradni chorób sutka.