Ciemniejsze zmiany potrądzikowe po opalaniu

Witam, po opalaniu zauwazylem ze miejsca w ktorych znajdowaly sie zmiany potradzikowe staly sie ciemniejsze niz reszta opalenizny. Jest na to jakas masc? Czy mozna cos zrobic aby staly sie one mniej widoczne? Z gory dziekuje za odpowiedz.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie ma powodów do obaw. To normalna kolej rzeczy skóra w tych miejscach jest bardziej narażona. Jedynie co polecam w tej sytuacji to ochrona tych zmian za pomocą kremów przeciw opalaniu.

Dzień dobry,

Jednym ze sposobów na wyrównanie kolorytu skóry są pilingi chemiczne.
W razie dodatkowych pytań - służę pomocą.

Pozdrawiam
Abigail Laskowska