Ciemnoczerwona i wystająca narośl na ramieniu

Mam na ramieniu, przy samym barku, dziwną, wystającą narośl. Jest koloru ciemnoczerwonego, kolorem nie przypomina jednak zupełnie zwyczajnego "pieprzyka". Ma średnicę około 3-4 mm. Wystaje nad skórę na wysokość ok. 3-4 mm. Nie wyczuwam nic pod nią. Nie boli, nie powiększa się ani nie zmniejsza. Mam ją od około roku. Skóra w pobliżu nie jest zaczerwieniona. Nie odczuwam żadnych bólów ręki, itp. Czy to coś, z czym powinienem iść do lekarza czy też to po prostu "taka uroda"? Bardzo dziękuję za odp
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Tego typu zmiany warto zbadań dokładnie pod dermatoskopem podczas wizyty u dermatologa. Nie jestem w stanie określić co to dokładnie za zmiana jednak warto nie bagatelizować tej sprawy.