Ciemny odcień zębów leczonych kanałow

Marzę o pięknym zdrowym uśmiechu ale niestety z powodu moich zaniedbań w dzieciństwie, przebytych chorób i wielu innych czynników nie jes mi dane się nim cieszyć. Moje zęby mają bardzo ciemny odcień (A3) Wszystkie przednie zęby od 2 do 4 są leczone kanałowo i przebarwione, mają dośc duże wypełnienia stąd lekarze odradzają założenie licówek a wybielenie znacznie je oslabi i nie da raczej olśniewającego efektu. Co należałoby w takiej sytuacji zrobić? Jaki zabieg polecacie?

Witam, to może korony, a jeżeli Pani zęby są aż tak słabe to najpierw wkład a na to korona. Proszę zasięgnąć porady w gabinecie, lekarz, który będzie widzieć stan Pani zębów na pewno właściwie oceni i Pani coś doradzi.Pozdrawiam