Cienkie stolce i problem z bólem brzucha

Witam, mam problem z wypróżnianiem. Mam duży brzuch, czuję ból dołem brzucha po lewej stronie ale nie zawsze przy załatwianiu się odczuwam blokadę zaraz jak kończy się odbyt a jelito grube. Moje stolce są cienkie jak ołówek czuję, że nie wypróżniam się do końca. Byłam u proktologa ale nic nie stwierdził.

Witam. Przynajmniej poniższe badania powinna Pani wykonać: morfologia krwi, ALT, bilirubina, badanie na krew utajoną, USG j. brzusznej. Sądzę również że kolonoskopia jest wskazana