Cierpnięcie nóg u 33-latki

Bardzo często "cierpną" mi nogi, dlaczego tak się dzieje?

Najczęściej przyczyną są zmiany w kręgosłupie lędźwiowym, pod postacią dyskopatii lub młodszych osób kręgozmyku. Należy wykonać rtg kręgosłupa L-S i zgłosić sie z nim do ortopedy i neurologa.
Rzadszą przyczyną o której należy pamiętać szczególnie u osób palących i obciążonych rodzinnie to zmiany miażdżycowe, w pani wieku jest to problem spotykany wyjątkowo.