Ciężka depresja po ślubie

Mam 23 lata. Od jakiegoś czasu czuję się gorzej niż zwykle. Nigdy nie było tak, że byłam z siebie w 100 % zadowolona. Zawsze rozpamiętywałam swoje błędy, ale teraz to jest nie do zniesienia. Minął rok od mojego ślubu, a ja dalej codziennie myślę co mogłam zrobić inaczej. nic mi się nie chcę, zmuszam się do sprzątania gotowania do pracy. Zwykle to ja inicjowałam zbliżenia, ale wczoraj nie to, że nie chciałam. Mnie po prostu, aż odrzucało. z testu wyszło, że to ciężka depr., ale bez przesady...

Witam, w Pani sytuacji najlepiej będzie udać się do gabinetu psychologa bądź psychoterapeuty, który postawi diagnozę, a następnie przeprowadzi Panią przez terapię. Internetowo uzyskanie tego rodzaju wsparcia również jest możliwe (sesje on-line) ale jeśli ma Pani możliwość osobistego spotkania z profesjonalistą na pewno będzie to korzystniejsze. Pozdrawiam! Karolina Piotrowska

Witam, sugeruję zwiększenie pewności siebie, notoryczne analizowanie swojego postępowania świadczy o niskim zaufaniu do siebie. Dobrą metodą są treningi pewności siebie oraz warsztaty rozwoju osobowości, a także różne formy psychoterapii.
Anna Miżowska