Ciężkość w klatce piersiowej

Ciezkosc w klatce piersiowej,,tez miedzy piersiami,, chyba sie cala trzese,, niepokoj,, spie po 2 godz na noc,,, tak od trzech tyg ,,, dziekuje marzena,,, mam 48 lat,,, jestem kelner barman,,, obecnie przy opiece w niemczech

Wydaje mi się, że tło objawów jest nerwicowe. Jednak proszę wykonać badanie EKG oraz RTG kl. piersiowej. Warto spróbować leki uspakajające.