Cipronex a padaczka - czy można przyjmować lek?

Mój mąż na drożdżyce i lekarz przepisał mu cipronex. W ulotce przeczytałam że może być niebezpieczny przy padaczce którą ma mój mąż od operacji oponiaka mózgu. Mówiliśmy lekarzowi że zażywa przy padaczce Depakine, odstawić lek?

Szanowna Pani, proszę stosować się do zaleceń lekarza, tym bardziej że poinformowali go Państwo o padaczce. Serdecznie pozdrawiam