Ciśnienie po drobnych pracach domowych

Witam choruje na nadcisnienie , mam pytanie czy po drobnych pracach domowych mam cisnienie 148/85/85 czy to jest dobrze, zarzywam lwki rano 1/2 tabletki Nebilenin a wieczorem 1 tabletke Romazic, leki zarzywam dopiero trzy dni

Po trzech dniavh trudno ocenic skutecznośc leku , prosze spokojnie kontynuowac terapie i skonsultowac sie ze swoim lekarzem prowadzącym za ok 3-4 tygodnie terapii