Clexane a antykoagulant tocznia

obecnie jestem w 10 tygodniu ciąży i od 5 biorę c Dostalam odpowiedz od Państwa ale moje pytanie nie brzmialo zy zasadne jest przyjmowanie clexane. Wiem jakie dzialanie ma heparyna którą przyjmuje. Chodzi o to czy przyjmowanie clexane moze dac bledny wynik antykoagulanu tocznia? Dwa razy dodatni wynik przed clexane - teraz po 5 tygodniach przyjmowania wynik w normie.
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam ponownie. Tak Clexane może wpłynąć na wynik oznaczenia antykoagulantu toczniowego.