Co dalej robić przy takim wyniku rezonansu magnetycznego?

Witam oto moj wynik zMR Co.mam.dalej robic? W badaniu MR stwierdza się: - na poziomie L3/L4 okrężne uwypuklenie krążka mięzykręgowego modelujące brzuszną powierzchnię worka oponowego i zwężające światło otworów międzykręgowych - cechy modelowania nerwów rdzeniowych na wysokości zachyłków bocznych i otworów międzykręgowych - na poziomach L4/L5 oraz L5/S1 okrężne uwypuklenia krążków międzykręgowych z ich niewielkimi centralnymi pjm, modelowaniem brzusznej powierzchni worka oponowego i zwężeniem światła otworów międzykręgowych - cechy ucisku nerwów rdzeniowych L5 oraz modelowania nerwów rdzeniowych korzeni nerwów rdzeniowych L5 i S1 a także nerwów rdzeniowych L4 - obniżenie wysokości i dehydratację krązków międzykręgowych L4/L5 oraz L5/S1 - pozostałe przestrzenie międzykręgowe objęte badaniem bez cech obecności pjm - poza tym kanał kręgowy oraz otwory międzykręgowe bez cech stenozy - lordoza lędźwiowa spłycona - rdzeń kręgowy i stożek rdzenia o prawidłowej intensywności sygnału - na poziomie L5/S1 cechy przebudowy okołoblaszkowej Modic typu 1 i 2 - macica mięśniakowata - do weryfikacji w usg ginekologicznym Rozpaczona 47l.

Szanowna Pani, proszę udać się do neurochirurga, należy rozważyć leczenie operacyjne