Co dokładnie może znaczyć mój wynik rezonansu głowy?
Witam Na wyniku rezonansu głowy wpisano zdanie „w Obrębie istoty białej obu półkul mózgu w płatach czołowych jest około 10 hyperintensywnych (T2,TIRM) Żnin śr.do 3mm. Do neurologa zgłosiłam sie z powodu bardzo mocnych bólów głowy które pojawiały sie nawet 3-4 razy w tygodniu. Mam 21 lat.

KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu
Szanowna Pani, na podstawie samego opisu nie jestem w stanie stwierdzić czym mogą być te zmiany