Co dokładnie oznacza taki opis badania?

Naevus pigmentosus compositus dysplasticus CD3 - CD20 - Ki-67 w około 10%komórek CkAE1/AE3 Co ten wynik oznacza wiem że to jeszcze nie czerniak ale dlacEgi doktor chce jeszcze teraz wycinać margines 1cm?

Szanowna Pani, jest to zmiana łagodna, ale dysplastyczna. Myślę że dlatego lekarz chce dociąć margines