Co dokładnie oznacza ten opis w 16 tygodniu ciąży?

Proszę o pomoc! Stwierdzono obecność nieprawidłowych komórek nablonkowych. Szczegółowy opis: HSIL-zmiany środblonkowe.stopnia wysokiego mogące odpowiadać CIN2,CIN3/CIS (dysplazje średniego lub dużego stopnia) prosze o wytłumaczenie. Dodać ze jestem w 16tyg.ciazy.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym pilnie skonsultować ten wynik ze specjalistą ginekologii onkologicznej. Pozdrawiam.