Co jeść zamiast warzyw, żeby schudnąć?

Mam 16 lat, 166 cm wzrostu i ważę 85 kg. Mam sporo tłuszczyku na brzuchu, i dość grube uda ;/ Wiem że ważę dużo i dlatego chce schudnąć. Byłam już u dietetyka powiedzieli że mam jeść warzywa i owoce codziennie, jak najmniej słodyczy i żeby było dużo ruchu. Przez 2 miesiące szło mi bardzo dobrze, ale później zbrzydły mi warzywa... Co zrobić żeby schudnąć ? Potrzebuje pomocy.
16 LAT ponad rok temu

Niestety w odchudzaniu warzywa są niezbędne. Jeśli Ci zbrzydły to postaraj się jakoś urozmaicić swoje posiłki, na przykład zacznij wymyślać własne sałatki. Do warzyw dodawaj zawsze jakiś składnik, na przykład: jajko, filet z indyka, ser, paluszki krabowe, tuńczyka z puszki. Zwiększysz tym samym ich kaloryczność, ale jako danie obiadowe świetnie się sprawdzą.

To samo dotyczy owoców - można z nich zrobić sałatki owocowe oraz koktajle.

Sądzę jednak, że w Twoim przypadku kluczową sprawą jest motywacja. Zacznij się dużo ruszać, waga pójdzie w dół, a jak zobaczysz efekty od razu nabierzesz zapału do dalszej walki z nadwagą.