Co jest powodem biegunki i wymiotów u 11-letniego dziecka?

Dzień dobry, mam pytanie odnośnie wyników badań 11- letniej córki. Ostatnio miała pojedyńcze epizody biegunki i wymiotów. Nie wygląda to na wirus, ponieważ są to jednorazowe zdarzenia z odstępem 1,5 tygodnia. Poza tym córka czuję się dobrze i nie wygląda, by coś jej poważnego dolegało. Jednak zrobiłam badania krwi i moczu - niektóre są określone jako odstępstwo od normy. Bardzo proszę o interpretację wyników : CRP >4 WBC 6,3 RBC 4,21 HGB 12,4 HCT 39,8% MCV 94,5 MCH 29,5 MCHC 31,2 poniżej normy P

Dobry wieczór,
przedstawione wyniki badań należy interpretować kompleksowo, chociaż parametry morfologii są prawidłowe. Jeśli chodzi o CRP ważna jest górna granica normy w laboratorium.