Co jest powodem bólu brzucha po operacji przepukliny?

Witam.3 lata temu miała operację na przepukline w bliźnie po wyrostku robaczkowym do tego została wyciągnięta siatka która uległa rozkładowi.Od tego czasu mam ciągły ból w prawym boku brzucha który promieniujeczęsto w dolne partie brzucha oraz nawet do prawej nogi.Miewam częste zaparcia i ból w okolicy odbytu.Ból często nasila się po jedzeniu lub gdy jestem głodna.Ból jest piekący oraz kujący.Nie mogę codziennie normalnie funkcjonować.Mam małą cystę na nerce i mięśniaka na macicy oraz niedoczynność tarczycy odwiedziłam już gastrologa,proktologa,chirurgów,ginekologów i nefrologa.Każdy z nich twierdzi że nic mi nie dolega a lekarz pierwszego kontaktu twierdzi że ból jest przyczyną nerwów.Proszę o pomoc bo od 3 lat boli mnie brzuch codziennie.

Lek. Paweł Szadkowski

Niestety jakakolwiek porada w tym przypadku bez dokładnego badania fizykalnego jest prawie niemożliwa. Proszę pozostawać pod opieką swojego lekarza prowadzącego. Może Pani spróbować skonsultować się z neurologiem oraz psychologiem.