Co jest powodem bólu między pośladkami?

Mam okropny ból między pośladkami, utrudnia mi on wstawanie, siedzenie i wystarczy że lekko ścisne pośladki i ból znów się pojawia, nic tam nie widać ale ból jest.

Lek. Paweł Szadkowski

Mogą być po guzki krwawnicze (hemoroidy), szczelina odbytu, ropień okołoodbytniczy, torbiel pilonidalna i wiele innych. Powinna się Pani udać do lekarza w celu zbadania.