Co jest powodem braku pełnej erekcji u osoby, która rzuciła palenie?

Witam. Mam 39lat i problem natury intymnej.od jakiegoś czasu zauważyłem iż nie mam pełnej erekcji i podczas stosunku mój członek staje się wiotki. Od trzech lat nie palę ale sporo przytyłem przed rzuceniem warzyłem 85 kg.obecnie 110.Żona twierdzi że to jest przyczyną i to że codziennie wypijam 2-3 piwa.Próbowaliśmy również masturbacji ale członek osiąga pełny wzwód dopiero przed orgazmemOstatnio jestem ciągle zmęczony co prawda pracuje po 10 godzin.Jakie badania wykonać lub gdzie się skierować .
MĘŻCZYZNA, 39 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Dzień dobry,

Wydaje się, że spełnia Pan najważniejsze kryteria uznawane za zasadnicze przyczyny spadku erekcji u mężczyzn w wieku ok. 40 lat – tzn. wzrost wagi (i zapewne osłabienie kondycji fizycznej), codzienne picie alkoholu oraz długotrwałe przemęczenie.

Warto byłoby zgłosić się do lekarza pierwszego kontaktu, któremu należałoby przedstawić sprawę i który mógłby Pana skierować na odpowiednie badania określające stan Pańskiego zdrowia i który po zapoznaniu się z wynikami tychże, mógłby Pana skierować do innego specjalisty bądź zlecić odpowiednią terapię.

Pozdrawiam.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy