Co jest powodem kłucia serca i trudności w oddychaniu?

Od dłuższego czasu często kłuję mnie serce. Czasem krótko, a czasem trzyma dłużej. Trudno mi się wtedy oddycha. Co to może być? Jak mogę temu zapobiec?

Lek. Paweł Szadkowski

Może to być spowodowane nerwobólem i nie być niczym niepokojącym. Sugeruję jednak żeby udała sie Pani do lekarza pierwszego kontaktu w celu zbadania i ewentualnie poszerzenia diagnostyki, żeby nie pominąć groźnych przyczyn bólu w klatce piersiowej.