Co jest powodem luźnej pochwy u partnerki?

Zbyt duza pochwa. Mam 30lat i od ponad 10lat jestem w zwiazku. Jednak od samego poczatku moja partnerka jest za luźna. Pamietam jak kiedys mi wspomniała ze pani gin. podczas badania powiedziala jej ze ma strasznie długą pochwe. Wyznala mi rowniez ze przez pierwsze dwa lata wspolzyla bez problemu z partnerem ktory byl duzo ponad norme zarówno w obwodzie jak i dlugosci siegajacej prawie 25cm. Dodam ze ja sam jestem srednich rozmiarów tj 17/12. Pytanie skąd ten luz i czy mozna cos z tym zaradzić?

Lek. Paweł Szadkowski

Istnieją oczywiście zabiegi plastyki pochwy, ale to musi Pan omówić z partnerką i ewentualnie poradzić się ginekologa podczas wizyty. Warto również regularnie ćwiczyć mięśnie Kegla.