Co jest powodem mocnych zawrotów głowy?

Witaj mam 20 lat. Od czasu do czasu (parę miesięcy czasem rok) pojawiają się u mnie mocne zawroty głowy, które zmuszają mnie do dwu czasem jedno dniowego leżenia w łóżku jestem wtedy bardzo osłabiona. Towarzyszy im ból żołądka, w pierwszej fazie również nagły skok ciepła. Pojawia się również problem z utrzymaniem równowagi. Proszę o pomoc. Dziękuję

Lek. Paweł Szadkowski

Zdecydowanie wymaga pani konsultacji neurologa i wykonania dalszej diagnostyki.