Co jest powodem parcia na mocz u 35-latka?
Witam.Mam 35 lat i jestem mężczyzną.Od miesiąca mam parcie na mocz, kłucie w podbrzuszu oraz uczucie nie opróżnionego pęcherza.Na początku przebiegało to dość łagodnie.Nie chodziłem to łazienki zbyt często a parcie i kłucie było łagodne.Po leczeniu uroseptem przeszło na półtora tygodnia.Potem powoli zaczęło powoli powracać.Zacząłem brać neo furaginę, która nie pomogła.Zauwałyżyłem, że kiedy piję nie oddaję moczu tak często.Ogólnie obserwuję zastój moczu.Kilka kropelek czasami zostaje po jego oddaniu.Badanie ogólne moczu i na posiew są w normie.Mam podejrzenie kamicy nerkowej oraz skierowanie na rtg jamy brzusznej.Czy to może być to ?

MĘŻCZYZNA, 36 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Szadkowski
92 poziom zaufania
Opisywane objawy mogą również świadczyć o rozroście prostaty lub zaburzeń w jej obrębie. Warto wykonać USG jamy brzusznej z oceną gruczołu krokowego oraz udać się na wizytę do urologa.