Co jest powodem plątania się nóg?

Witam, mam 21 lat i od jakiegoś czasu zauważyłam że zaczęłam krzywo chodzić, szczególnie prawa noga strasznie skręca mi do środka im bardziej zwracam na to uwagę tym bardziej plączą mi się nogi i przez to strasznie sie stresuje, czuje niepewnie.

Lek. Paweł Szadkowski

Może to wynikać ze złych nawyków posturalnych i wymagać co najwyżej odpowiednich ćwiczeń korekcyjnych. Może pani również udać się do lekarza ortopedy w celu dokładniejszej oceny klinicznej.