Co jest powodem problemów w oddechem i zaburzenia ze snem po stracie ciąży?

Witam w listopadzie straciłam ciążę od tego czasu dzieją się ze mną straszne rzeczy mam uczucie że cała się trzęsę brakuje mi oddechu zalewa pod i takie uczucie jak bym nie mogła się uspokoić i zaraz upadnę nie śpię po nocach leczę się na niedoczynność tarczycy tsh obecnie 0,50 (wzrosło z 0,15 bo wpadłam w nadczynność polekową lekarze rozkładają ręce twierdzą że to po reakcji stresowej przepisali seronil 20 mg biorę już 8 tydzień i nie mam poprawy gdzie mogę szukać pomocy bo już nie daję rady normalnie funkcjonować

Lek. Paweł Szadkowski

Niestety nic poza stosowaniem się do zaleceń lekarzy prowadzących nie można Pani doradzić. Sugeruję w pierwszej kolejności udać się do lekarza psychiatry, który może będzie miał możliwość zwiększenia Pani dawek leków lub zmiany terapii.