Co jest powodem przedłużającego się okresu?

Co jest powodem przedłużającego się okresu?Normalnie mam 4 dni.Może jest to spowodowane wiekiem i zmianami w organiźmie.Mam 49 lat.

Przyczyn dłuższego niż zwykle krwawienia może być wiele, niestety nie da się odpowiedzieć na to pytanie bez większej ilości informacji o Pani stanie zdrowia i bez badania. Proponuję kontrolę u ginekologa. Pozdrawiam.