Co jest powodem rwącego bólu w pochwie?

Witam od tygodnia boli mnie pochwie tak jak bym urodzila dziecko ,strasznie mnie to narywa niewiem co mam robic uzywam tantum rosa ale to tez nie pomaga prosze o pomoc...

Lek. Paweł Szadkowski

Powinna się Pani udać do ginekologa, gdyż wymaga Pani badania i wykonania wymazu z pochwy, gdyż istotne jest określenie, czy to zakażenie grzybicze, czy infekcja bakteryjna, czy coś innego.