Co jest powodem stanu upojenia po zażyciu niewielkiej ilości alkoholu?

Witam. Zauważyłem, że od pewnego czasu niewielka ilość alkoholu powoduje, że się upijam. Nie wiem co jest powodem, ale trzy piwa wystarczają, abym był pijany. Chciałbym prosić o poradę dotyczącą możliwych przyczyn takiego stanu.

Lek. Paweł Szadkowski

Może być to pana indywidualna reakcja na alkohol. Jeśli nie występują u pana inne objawy nie martwiłbym się zbytnio. Może pan ew. wykonać badanie: stężenie glukozy na czczo.