Co jest przyczyną swędzenia?

Mam 18 lat. 2 dni temu kochałem się z dziewczyną bez zabezpieczenia. Mój napletek jest lekko zaczerwieniony i lekko spuchnięty. Nieustannie czuję swędzenie. Pierwszy raz wystąpiła taka reakcja. Proszę o pomoc. Pozdrawiam.

Witam

Zachęcam do odwiedzenia gabinetu lekarza dermatologa, który zleci wykonanie badania mikologicznego. W razie dodatniego wyniku proszę pamiętać, że aby leczenie było skuteczne niezbędna jest jednoczasowa terapia u Pana partnerki.
Objawy, które Pan opisuje mogą wskazywać na infekcję grzybiczą.

Pozdrawiam