Co jest w stanie obniżyć kreatynę?

Pacjentka 2016 choroba popromienna stomia, 06. 12. 2017r znowa( założone steny w moczowodach są do tej chwili ) w miednicy operacja z powikłaniami sepsa. Od tego czasu anemia, wysoka kreatyna brak możliwości zrobienia tomografu . Pytania: kto jest w stanie obniżyć kreatynę i doprowadzić pacjentkę do badania bo badanie USG wykazuje guza w pęcherzu jesteśmy bezsilni lub wskazania drogi leczenia. Dziękuje.

Lek. Paweł Szadkowski

Trudno na podstawie pani opisu coś dokładniej doradzić. Wysoka kreatynina jest najpewniej spowodowana niewydolnością nerek, która może mieć wiele przyczyn. Pisze pani o guzie w pęcherzu, dlatego wydaje mi się, że powinna się pani skonsultować przede wszystkim z lekarzem urologiem.