Co jeszcze może wywoływać moje dolegliwości?

Witam.. Od pół roku co jakiś czas zdarzają mi się ataki duszności A raczej paniki , którym towarzyszą skurcze mięśni rąk, duże napięcie mięśni nog i ogólnie całego ciała oraz mrowienie z różnym nasileniem. Czasem to jest kilka razy w tygodniu czasem przez dłuższy czas mam spokój . Poza tym ogólne osłabienie. Lekarz zlecił mi próbę tezyczkowa i wyszła dodatnia więc myślałam że z dwojga złego chociaż teraz wiem co mi dolega i będę mogła to jakoś leczyć ale po wykonaniu badań na poziom magnezu wapnia itd okazało się że wyniki są w normie .. Żaden lekarz nie chce mi pomóc no bo jak skoro wyniki w normie to nie mogę przyjmować w nadmiarze wapnia magnezu czy jakichkolwiek witamin . Tu moje pytanie.. Skoro zdaniem lekarzy, którzy widzieli dodatni wynik EMG to nie tezyczka, to co ? Polecili wizytę u psychiatry że to może nerwica . Oczywiście leki dostałam, brałam przez prawie 3 miesiące i ataki może rzadziej ale jednak zdarzały się z taką samą siłą jak wcześniej. Nie wiem już gdzie szukać pomocy. Proszę o radę

Objawy tęzyczki, zaburzenia nastroju, nerwica lękowa z atakami paniki, często idą razem

Konieczna pełna konsultacja!! Trudno powiedzieć .... Kontrola ciśnienia i pulsu , badania podstawowe

Konieczne pełne badanie neurologiczne ; historia choroby i leczenia; analiza zakresu ruchomości, sprawności ; ocena dolegliwości, ogólnej sprawności i formy Pacjenta ; Ważny stan pacjenta, wywiad chorobowy, obciążenia; stan ogólny i neurologiczny, stan psychiczny i emocjonalny; wyniki badań .

Konieczna KOMPLEKSOWA OCENA STANU PACJENTA : RR wydolność, Pełny wywiad, badanie , Labor : lipidy, glukoza, elektrolity pełne : Na K Mg Ca Cl; kreatynina etc i Jaki wywiad, czynniki ryzyka: otyłość, cholesterol, cukrzyca choroby serca Do pełnej konsultacji neurologicznej z wynikami badań Pozdrawiam i zapraszam

Opisane objawy mogą rzeczywiście przemawiać za zaburzeniami funkcjonalnymi a więc nerwicowymi. Dlaczego nie można zadać tego pytanie psychiatrze, który zlecił leki? Może trzeba zmienić dawkę lub lek. Nie sposób, bez zbadania pacjenta, wypowiadać się o sposobie leczenia! Czy przez te trzy miesiące nie kontaktowała się Pani z tym lekarzem? Dziwne. Czy chodzi o honorarium czy o coś innego? Proponuję jednak powrót do lekarza, który lek przepisał.

Pozdrawiam