Co jeszcze można zrobić z tymi zawrotami głowy?

WITAM SERDECZNIE MAM PYTANIE MOJA SIOSTRA OD OKOŁO 1 ROKU MA ZAWROTY GŁOWY MDLEJE POJAWIA SIĘ TEMPERATURA MIAŁA ROBIONY REZONANS GŁOWY BYŁA U KARDIOLOGA TAM WSZYSTKO DOBRZE U NEUROLOGA OTOLARYNGOLOGA I NIKT NIC NIE MOŻE STWIERDZIĆ CO MOŻNA JESZCZE ZROBIĆ DZIEKUJEZA PORADĘ

Witam,

wymagana konsultacja lekarza internisty który wykona dokładny wywiad który pozwoli na odpowiednią diagnostykę. Brak informacji o diagnostyce laboratoryjnej która jest bardzo ważna w poszukiwaniu przyczyn opisanych objawów. Dobrze by było wykonać USG tt szyjnych. Nic nie robi na przeszkodzie udać się do dobrego Naturopata w celu konsultacji opisanego przez Panią objawów.

Pozdrawiam