Co jeszcze można zrobić z tymi zawrotami głowy?
WITAM SERDECZNIE MAM PYTANIE MOJA SIOSTRA OD OKOŁO 1 ROKU MA ZAWROTY GŁOWY MDLEJE POJAWIA SIĘ TEMPERATURA MIAŁA ROBIONY REZONANS GŁOWY BYŁA U KARDIOLOGA TAM WSZYSTKO DOBRZE U NEUROLOGA OTOLARYNGOLOGA I NIKT NIC NIE MOŻE STWIERDZIĆ CO MOŻNA JESZCZE ZROBIĆ DZIEKUJEZA PORADĘ

KOBIETA, 46 LAT ponad rok temu
Witam,
wymagana konsultacja lekarza internisty który wykona dokładny wywiad który pozwoli na odpowiednią diagnostykę. Brak informacji o diagnostyce laboratoryjnej która jest bardzo ważna w poszukiwaniu przyczyn opisanych objawów. Dobrze by było wykonać USG tt szyjnych. Nic nie robi na przeszkodzie udać się do dobrego Naturopata w celu konsultacji opisanego przez Panią objawów.
Pozdrawiam