Co ma robić matka, która widzi, że jej syn staje się alkoholikiem?

Drogi Panie psychologu- co ma robić Matka, która widzi, że jej syn staje się lub jest już alkoholikiem. Ma 25 lat, skończył studia- pracuje - a w wykendy non stop pije w samotności (bo łysieje), sam przy komputerze wódkę i piwko. Co mam robić, by mu pomóc.

Dzień dobry,

Namówić syna na podjęcie leczenia w Poradni Leczenia Uzależnień.
W takich poradniach również jest oferowana pomoc, dla bliskich osoby uzależnionej, do skorzystania której namawiam.