Co mam dalej zrobić z problemem zamazanego widzenia?

Witam mam pytanie odnosnie zamazanego widzenia blyskow zygzakow. Choruje na migrene z aura i mam naczyniaka zylnego i malformacje naczyniowa Zazwyczaj te objawy ustepowaly po ataku i bolu glowy teraz jest problem z widzeniem i pamiecia bardzo mnie martwi zaznacze ze nosze okulary i pod innym wzgledem okulistycznym jest ok Jestem na topomax. Wlasnie na ta migrene. Co mam dalej z tym robic.

Lek. Paweł Szadkowski

Sugeruję udać się na wizytę do neurologa (raczej w pilnym trybie).