Co mam myśleć o takim zachowaniu mojej partnerki?

Witam. Jestem z partnerka od 8 miesięcy. Ogólnie wszystko jest wporzadku. Czasami są momenty gdzie ona malo rozmawia i jak odpisuje na wiadomości to tak jak by pisała o czym innym. Mamy oboje ciężkie charaktery. Teraz pojechała do rodziny w sprawach prywatnych. Daje jej jak najwięcej wsparcia. Chociaż od paru dni zauważyłem jak by nie chciała rozmawiać. Im więcej się staram tym myślę że to działa w odwrotna stronę. Może potrzeboje czasu dla siebie i dystansu.

No trudno mi powiedzieć, co sprawia, że partnerka wybiera oddalenie. 8 miesięcy bycia razem to jeszcze czas poznawania, zakochania, ludzie zazwyczaj chcą być blisko. Być może Pana dziewczyna boryka się z jakimiś osobistymi kłopotami, ale tego nie wiem, po tym co Pan napisał. Nie ma innej rady, jak znaleźć przestrzeń do osobistej rozmowy, w której powinno znaleźć się również miejsce na to, by Pan mógł wyrazić, jak się czuje z tym co się dzieje. Pozdrawiam.