Co mam myśleć o tych wynikach na toksoplazmozę?

Witam. Robiłam wyniki na toksoplazmozę i wynoszą one: IGG 0,13 ( wynik ujemny) IGM 1,75 ( wynik dodatni , norma do 1) Wyniki powtórzyłam po 3 tyg w tym samym laboratorium i wyglądają następująco: IGG 0,13 (bez zmian) IGM 1,55 (wynik dodatni ale już nieco obniżony) Jestem w 11 tyg ciąży i nie wiem co one oznaczają.Lekarz ginekolog rozkłada ręce i przepisał mi rovamycine 3 mln j.m. co 8 godz ale nie jestem pewna czy załączyć leczenie czy też czekać. Bardzo proszę o poradę bo strasznie się martwię. Z góry dziękuję i pozdrawiam serdecznie!

Szanowna Pani wyniki i tak wskazują na aktywne zakażenie, zalecałbym rozpoczęcie leczenia