Co mam robić? Jak pomóc mamie?

Mieszkam sama z moją mamą. Mój tata pracuje i mieszka za granicą, przyjeżdża co jakiś czas. Ostatnio moja mama w czasie przyjazdu taty zaczęła się źle czuć. Nie mogła w nocy spać. Jeździła z moim tatą do psychologa i jeszcze jakichś innych ludzi, dostała leki. Wtedy bardzo dużo spała, była rozkojarzona. Mój tata pojechał znów za granicę, a ja zostałam z nią sama. Nie wiem, jak mam jej pomóc i co robić, by było tak jak dawniej. Ona chyba kiedyś na coś podobnego chorowała, ale ani ona, ani tato nie chcą mi nigdy o tym powiedzieć. Nie mam rodzeństwa, dalsza rodzina mało się interesuje. Ostatnio zaczęłam szukać czegoś w necie, trafiłam na tę stronę i liczę na jakąś w miarę rzeczową odpowiedź na moje pytanie od psychologa. Atm

KOBIETA ponad rok temu

Witaj!

Nie bardzo potrafię Ci pomóc, ponieważ nie opisałaś objawów, jakie występują u Twojej mamy. Napisz, proszę, jak Twoja mama funkcjonuje na co dzień, jakie jej zachowania budzą Twój niepokój, wówczas postaram się pomóc.

Pozdrawiam.