Co mam robić, jeśli 3-latka ma wymioty i biegunkę?

Córeczka 3 letnia miała wymioty i biegunkę ustało A po 2dniach powróciły wymioty i twardy brzuch coreczka ciągle śpi nie chce nic jeść A ni pic co zrobic co to może być

Lek. Paweł Szadkowski

Najważniejsze jest odpowiednie nawodnienie, więc jeśli stan się utrzymuje, powinna się Pani zgłosić do lekarza, może być konieczne zastosowanie kroplówek.
Najczęstszą przyczyną biegunek jest infekcja wirusowa przewodu pokarmowego.