Co mam robić, jeśli źle się czuję i nie mam siły?

Witam. Od dłuższego czasu bardzo źle się czuję. Nie mam w ogóle siły. Cały czas jestem zmęczona i chcę mi się spać. Bardzo dużo śpię. Lecze się psyhiatrycznie Ale pomimo to nie jest dobrze. Mam pragnienie śmierci. Ale nie mogę liczyć na niczyja pomoc. Nie wiem co mam zrobić? Mam tylko plan co mogłabym sobie zrobić...

Lek. Paweł Szadkowski

Stanowczo sugeruję udać się do swojego lekarza psychiatry w celu porady. Modyfikacja leczenia może przynieść znaczną poprawę pani samopoczucia i odczuwania dolegliwości. Warto również podzielić się swoimi odczuciami z bliską osobą.