Co mam robić z krwawieniem po biegunce?

Witam. Mam 23lata mam problem od kilku dni. Od soboty praktycznie nic nie jadłam, jakis owoc lub kawałek bułki. Przez ten cały czas mialam rozwolenienie. Przed wczoraj Lekarz zapisał leki na nudnosci oraz biegunke. Dopiero dzis w nocy biegunka sie skonczyla a rano obudzilam sie i mialam krew na spodenkach. Przy sikaniu oraz Podcieraniu tez ona jest. Prosze o pomoc, Co mam robic? Bo juz nie wiem.
KOBIETA, 23 LAT 7 miesięcy temu

Dzień dobry.

W takim przypadku najlepiej będzie kontrolna wizyta u lekarza prowadzącego leczenie, który dokładnie zna historię choroby. Wizyta może odbyć się również jako teleporada.

Proszę nie bagatelizować opisanych objawów.

Pozdrawiam

Mariusz Bek

Naturopata

Dietetyk