Co mam robić z silnym bólem łydek?

Bardzo bolą mnie łydki przy staniu w miejscu. Nie moge ustać dłużej niż 3 sekundy. Co to może być? Dodam, że przyjmuje furagine 3tyg.

Witam, opisanym przypadku wymagana stacjonarna wizyta u lekarza rodzinnego który wykona badanie fizykalne oceniając objawy kliniczne do zlecenia odpowiedniej diagnostyki a w razie stwierdzenia nieprawidłowości zleci odpowiednią konsultacje odpowiedniego specjalisty

Pozdrawiam