Co mam robić z silnymi nudnościami i gorączką?

Kobieta27 lat. Przewlekle wymioty i nudnosci od lutego tego roku. Zrobiona gastroskopia- czysto. Objawy nasilaja się podczas pierwszego dnia okresu z dodatkowo wysoką temperaturą (około 39.6). Lekarze próbowali antydepresantoq , leków na obniżenie kwasów żołądkowych, nic nie pomogło.

Dzień dobry,

w opisanymi objawami wymagana jest dalsza diagnostyka obrazowa ale również laboratoryjna o której nic Pani nie wspomina.

Wymagana jest również konsultacja lekarza prowadzącego gastrologa lub lekarza rodzinnego który zleci diagnostykę tym bardziej laboratoryjną.

Wizyta z tymi objawami jest wskazana na stacjonarną ze względu na przeprowadzenie dokładnego wywiadu ale co najważniejsze badanie fizykalne po którym lekarz oceni stan zleci diagnostykę oraz odpowiednie leczenie do stanu klinicznego.

Pozdrawiam