Co mam robić z tą czerwoną zmianą na skórze twarzy?

Witam, Kilka dni temu próbowałam wycisnąć podskórną grudke na twarzy (wiem, że absolutnie nie powinnam tego robić ale często nie mogę się powstrzymać przed ciągłym dotykaniem i ściskaniem takich zmian), następnego dnia na mojej twarzy pojawił sie czerwony wykwit, który z kazdym dniem robi się większy i twardszy, co to może być?
KOBIETA, 27 LAT 11 miesięcy temu

Dzień dobry

W opisanym problemie wymagana jest stacjonarna wizyta u dermatologa który obejrzy zmianę i zleci odpowiednie zalecenia.

W razie długiego oczekiwania na wizytę u dermatologa warto z korzystać z porady swojego lekarza pierwszego kontaktu lub rodzinnego.

Pozdrawiam