Co mam robić z tym bólem w klatce piersiowej mając 27 lat?

Witam, od około 2-3 tygodni odczuwam ból w klatce piersiowej dokładnie w okolicy mostka promieniujący czasem do pleców i barku. Ból nasila się przy poruszaniu a szczególnie schylaniu, ciężko też złapać głęboki oddech podczas szybkiego truchtu. Nie występują inne niepokojące objawy jak kaszel, utrata masy ciała. Ból jednak nie ustępuje, czasem w ciągu dnia o nim zapominam ale pojawia się, nasila w sytuacjach stresowych i jeśli głowa wkręca sobie że to coś poważnego ciężej mi złapać oddech. Co to może być?

Witam,

wymagana wizyta stacjonarna do lekarza rodzinnego celem oceny objawów opisanych przez Pana.

Może się okazać, że objawy opisane mogą świadczyć o zmianach w układzie narządów ruchu a tym przypadkiem zajmuje się ortopeda lub fizjoterapeuta ale w pierwszej kolejności lekarz rodzinny aby wykluczyć zmian naczyniowych sercowych.

Pozdrawiam