Co mam robić z tym drętwieniem kończyn?

Miałem zabieg urologiczny, zastrzyk w kręgosłup - prawdopodobnie znieczulenie podpajęczynówkowe i od tego czasu drętwieją mi ręce i nogi - bardziej lewa strona. Minęło 48h od znieczulenia. Wcześniej nie miałem takich problemów, lecz mam kilka zwyrodnień, chorobę scheuermanna, esowate skrzywienie kręgosłupa, bulging disc w lędźwiowym. Ogólnie ciężko mi stać dłużej niż 30 minut czy leżeć dłużej niż godzinę, bo ból jest taki, że muszę się przekręcać, wiercę się itd. Ale teraz doszedł ten objaw drętwienia, czy takiego osłabionego czucia. Jak jest zimno to jeszcze bardziej to czuć. Co się mogło stać? Czy to wina znieczulenia? Jak sądzę pewnie trzeba udać się do neurologa, ale może istnieje jakieś inne wyjaśnienie, a może trzeba czekać i samo przejdzie? Dziękuję.
MĘŻCZYZNA, 32 LAT 2 miesiące temu

Możliwości leczenia dzieci autystycznych

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są możliwości leczenia dzieci autystycznych.

Witam,

nie ma na co czekać tylko udać się do neurologa lub ortopedy w celu konsultacji.

Opisany przypadek powinien być jak najszybciej zdiagnozowany może okazać się,że są to opisane przez Pana zmiany zwyrodnieniowe lub inne zmiany z powodowane z znieczuleniem. Nic nie stoi na przeszkodzie aby to wyjaśnić na konsultacji.

Pozdrawiam

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty